Festiwal gier w przestrzeni miejskiej

HUMAN FRONTIER

human_fronier

Czy układanie puzzli to Twoje hobby? Czy wierzysz w potęgę pracy zespołowej w obliczu grożącego niebezpieczeństwa? Jeśli tak, to jesteś znakomitym kandydatem do Human Frontier. Jest to zespołowa gra uliczna, przewidziana dla dziesięciu graczy. Musisz obronić swój kraj przed nagłym zagrożeniem, tworząc gęstą, nie do sforsowania sieć ludzi, na tyle silną, aby dała ona radę chronić granice Polski. Gracze są połączeni (ściśnięci pasem) i mają za zadanie znaleźć jedno miejsce na mapie, podczas gdy czyjś oddalony głos, niczym nikomu nieznany autorytet, udziela im poleceń. Czas działa na Twoją niekorzyść, zatem bądź ostrożny!

Ostatecznie - przed kim się chowamy?

Format: Gra

  • październik 03, 2014 18:00 – 18:30, 18:30 – 19:00

Marilena Agathou (GR)

Marilena Agathou jest projektantem komunikacji wizualnej. Przez kilka lat zajmowała się zawodowo reklamą i zarządzaniem marką. "Human Frontier" jest pierwszą zaprojektowaną przez nią grą, zdecydowanie nie ostatnią. Analogowo pochodzi z Korfu, cyfrowo - z Karvounolaggas. Ciągle szukając nowych kreatywnych krain, Marilena wkrótce wypuści linię zaprojektowanych przez siebie produktów.

Elina Roinioti (GR)

Elina Roinioti jest socjolożką, twórcą gier i badaczką w Laboratorium Cyfrowej Kreatywności Wydziału Komunikacji, Mediów i Kultury Uniwersytetu Panteion. Jej polem badawczym są gry online, a polem jej działania jest projektowanie gier. Zorganizowała i zaprojektowała kilka edukacyjnych i naukowych wydarzeń, prezentowała swe prace na pięciu festiwalach gier.

Podczas festiwalu Playpublik Elina będzie współpracować z Kateriną Koulouri.